RpgFun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum pentru fani RPG!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ahh..undeva ...coridor..:-?

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 12:52 pm

Akuni vazu un grup de baieti,asa ca se duse in mijlocul lor,baietii acoperind-o.
-Buna,baieti..Pa baieti!
-Stai asa..Unde fugi atat de repede?intreba unul dintre baieti prinzand-o pe Akuni de mana intorcand-o spre el.
-Am treaba!Da-mi drumul am zis!
-Cine ma obliga?spusde aceasta aparand-ui un ranjet pe chip strangand-o mai tare de mana.
"Sa vedem..Care era ultima lectie la judo?Pff...ce bine e cand e profu' langa tine.
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 12:56 pm

-iai aparatul...dar dai drumul. spuse Yume.
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:03 pm

Auzind spusele fetei,baiatul ii lua paaratul uitandu-se putin peste el.
-Hmm..dragut aparat,sper c anu te superi daca am sa-l pastrez..
-Pentru ultima data te avertizez,DA-MI DRUMUL!!
-Nici gand papusha..
-Bine..daca tu vrei..spsue Akuni dand-ui un sut in zona sensibila eliberandu-se.
-Prindeti-o odata!tipa baiatul la prietenii lui,acestia prinzand-o imediat.
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:04 pm

-Nu nu dragutzule...dai drumul prietenelei mele si dami aparatul inapoi.
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:10 pm

Baiatul se ridica dand cu aparatul de pamant,acesta stricandu-se.
-Poftim aparatul!spsue acesta avand din nou ranjetul pe chip.
-Hey..alea erau pozele cu cele 2 perechi!
-Perechi a?O sa vezi tu ce pereche o sa se formeze..zise acesta aproprindu-se de Akuni.
"Haide....asta e!Sa se mai aproprie putin..Hmm..ma intreb ce gust are sangele lui..Ia sa vedem.."
Cand baiatul s-a apropriat mai mult de Akuni,fata il musca de gat,acestuia incepand sa'i curga sangele.
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:14 pm

Yume o indeparta pe Akuni si folosi o vraja ca baiatul sa nu ajunga sa moara si sa se faca bine.

-Mdeah...scuze pentru prietena mea...si mersi ca ai distrus aparatul...asta voiam si eu sa fac. zambi Yume.
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:18 pm

Baiatul zambi punandu-si mana la gat,prietenii lui aproprindu-se de Yume,reusind sa patrunda prin scut.
-Nu ti-am zis ceva,draguta..Prietenii mei n usunt obijnuiti..Dar ce zic eu..o sa descoperi si singura.
Prietenii lui o luara o Yume facand-ui un tranchilizand aceasta adormind imediat.
Unul dintre prietenii lui o duse la baiat,tinand-o strans de maini.
-Si acuma unde ramasesem?intreba acesta avand in continuare ambetul prostesc pe chip.
-iti zic eu unde...in partea unde imi gustam prima masa de sange dupa 3 ani!
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:22 pm

-3 ani?! rase Yume sculandu-se. -Vai...dar eu nu am mai baut sange de vreo...cat? 15 ani sa zic...nu mi-ar strica o bautura in momentul asta...hiii...dar stai...nu o sa mai ramana pentru cei 50 de prieteni ai mei! HAI LA MASA BAIETI!
50 de vampiri ii luara pe amici baiatului...si mai ramasa doar el.

-As putea sa te las....sa scapi...dar as pierde distractia...rase Yume prostesc chemand inca 3 vampiri. -Vezi tu...daca ma lasi in pace...nu ii las sa te manance...daca nu ma lasi...atunci cina va fii servita...si tu esti felul intai!
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:27 pm

-In nici un caz..Nu renunt la prada dabia cand am gasit-o..zise acesta prietenii lui reinviind luptandu-se cu vampirii.
-Uite ce e...daca nu ii lasi in pace,atunci...draguta asta va avea de suferit...vrei sa ma testezi?zise acesta incepand sa rada strangand-o din ce in ce mai tare de maini.
Akuni incepu sa tipe incercand sa-l muste,insa baiatului i se vindecau ranile imediat,incepand sa o traga de par pe Akuni.
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:29 pm

-Baietica...nu te pune cu mine. spuse Yume trecandu-si mana prin parul baiatului.
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:32 pm

Acesta se teleporta cativa metri mai departe incepand sa rada.
-Tu ai vrut-o...se vede ca n uti la prietena ta.spsue baiatul priuvind-o putin pe Akuni cum incerca sa se elibereze.
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:34 pm

-Uite cum facem dragutzule...am o gramada de persoane de care vreau sa scap..ti-le dau tie daca ne lasi in pace... vreo 100 de persoane
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:38 pm

Baiatul dadu negativ din cap dupa care disparu cu Akuni din fata lui Yume,ajungand intr-o camera.
-Hey..unde suntem aici?
-La mine acasaa..unde credeai?Uite ce e..daca nu se potoleste prietena ta o sa ai o noapte neagra..Sau depinde...daca o sa-ti placa.
-Uite ce este..da-mi drumul si mai vorbim noi..Bine?
-In nici un caz..nu vreau sa-mi scapi,tu sau prietena sa..zise acesta legand-o la maini.
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:43 pm

Yume se teleporta si ea.

-Ehh...dragutza camera. rase ea *malefic*. -Acum dai drumul baietzica!
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:45 pm

Acesta se intoarse cu fata la Yume.
-Hmm...Facem un pact.Care ramane peste noapte aici,tu sau prietena ta?rase acesta privind-o pe Yume din cap pana in picioare.
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:46 pm

-Uite frate...laso sa plece...si lasa ma si pe mine...nu am chef de prostii! si nu am chef ca prietena mea sa stea cu unul ca tine peste napte.
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:50 pm

-Am ales deja..Bye-bye!spsue acesta prietenii lui luand-o.
-Off..de ce te comporti asa cu prietena mea si cu mine?intreba Akuni putin cam suparata.
-Nu trebue s afi suparata pe mine..daca ea nu intelege.spsue acesta aproprindu-se putin de ea dand-ui un scurt sarut pe buze picioarele fiind-ui imobilizate.
"A intrecut masura...Offf...cum mai era vraja aia oare..."
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 1:53 pm

Yume bufni inras.

-Ha-ha! ce amuzant! dai drumul prietenei mele idiotule!!! Stii...defapt...pastreaz-o...si mai vorbim dimineatza scumpilor.
Yume se teleporta la ea acasa si se arunca in pat.

-Vere...ce idioti! Eu nu o mai salvez pe Akuni...ce naiba! Poate sa scape singura!!
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 5:46 am

Akuni se elibera imediat dand-ui o palma baiatului,dupa care se teleporta in camera ei,in timp ce baiatul privea uimit,punandu-si mana pe obrazul rosu.
-CINE M-A PUS!cINE?tipa Akuni in patul sau incepand sa planga.
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 5:51 am

-Dar tot prietena mea ramane!! tipa Yume danduse jos din pat teleportandu-se in camera baiatului. -Huh? Undei Akuni?
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 6:03 am

-A....plecat.zise baiatul confuz privind-o pe Yume.
Akuni era in patul sau,incercand sa se linisteasca din plans.
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 6:05 am

-Unde a plecat? intreba Yume.
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 6:06 am

-Nu stiu..S-a eliberat si s-a teleportat..
Intr-un final Akuni inceta din plans adormind infofolita in patul sau.
Sus In jos
Yume
Admin
Yume


Numarul mesajelor : 394
Location : Taramul vampirilor
Data de inscriere : 24/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 6:08 am

Yume se aseza jos sa se gandeasca.

"Sa il intreb pe Ryujahi unde ar putea fi?"
Sus In jos
http://rpgfun.vampire-legend.com
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 209
Varsta : 27
Data de inscriere : 27/02/2009

ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 6:12 am

~A doua zi~

Akuni pleca din apartamentul sau indreptandu-se spre scoala.In cateva minute ajunsese in curtea liceului plimbandu-se pliktisita asteptand sa se sune.
Sus In jos
Continut sponsorizat





ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ahh..undeva ...coridor..:-?   ahh..undeva ...coridor..:-? - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
ahh..undeva ...coridor..:-?
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Pe coridor...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RpgFun :: RPG :: Oras :: La scoala/liceu-
Mergi direct la: